Ametikoolitus OÜ koolituskeskus Ametikoolituse Keskus läbis edukalt Eesti Töötukassa koolituspartnerite hankekonkursi ning on nüüdsest Töötukassa koolituspartner. Kõikidel Töötukassa klientidel on võimalik meie koolitustel osaleda kasutades koolituskaarti. Loe täpsemalt koolituskaardist siit >> Ametikoolituse Keskus pakub tööalast koolitust kahes valdkonnas:

Meie koolitused on praktilised. See tähendab, et koolitatavad saavad reaalselt õppida ja töötada erinevatel tõstukitel. Sel aastal käivitametõstukijuhi baasõppe neile, kel tõstukijuhtimise eelnev kogemus puudub.   Hetkel on arendamisel mitmed muud logistikavaldkonna ja tööohutusalased koolitused, mis peagi ka meie kodulehele ilmuvad.    Ametikoolituse Keskus omab Haridus- ja Teadusministeeriumi koolituslube 6434 HTM ja 6671 HTM õppekavadele “Tõstukijuhi koolitus”, Tõstukijuhi täiendkoolitus”, “Veoauto- ja bussijuhi töö- ja puhkeaja koolitus” ning “Sõidumeerikud”. 

Tulekul koolitused

Täpsed kuupäevad on selgumisel. Anna oma soovist meile teada alloleva kontaktvormi kaudu või telli oma e-postile teavitused (paremal üleval).