Autojuhi kvalifikatsiooni hindamise teenus

Kuna oleme aastaid tegelenud kutseliste juhtide koolitamisega, siis on aeg ka panustada nendele juhtidele, kellel juba on välja kujunenud teatavad harjumused ning kogemused.

Hindamine annab kindluse töötaja suhtes

Tänapäeva infoajastul on igasugune maine- ja varaline kahju kiire tekkima kui ettevõte usaldab oma sõiduki töötajale ilma veendumata, kas inimene on ka sobilik ettevõtet esindama selle masina juhtimisel.

Sotsiaalmeediast leiame igapäevaselt viiteid sellele, kuidas mingi väära liiklustegevuse tagajärjel kahjustatakse ettevõtte mainet ning selline kahju on pöördumatu. Et sellist ohtu minimeerida, tuleb põhjalikult veenduda uue inimese tööle võtmisel, kas ta on ikka sobilik selle ameti jaoks ning milliseid väärtuseid ta endas kannab.

AutoSert tuleb siin appi!

Kõik, kellel on soov palgata uusi juhte või kontrollida olemasolevate töötajate teadmisi ja oskusi, saavad kasutada meie teenust, kus meie eksperdid viivad teie töötajatele läbi autojuhi kvalifikatsiooni nõuete hindamise kõikides sõidukite kategooriates.

Meie koolitajad on oma ala spetsialistid.

Lihtsa näitena võib siinkohal välja tuua AutoSert’i riikliku sõidueksami läbivus %, milles meie õpilased on esirinnas kõikides kategooriates. See kõik annab kinnitust, et AutoSert hoolib meie igapäevasest liikluskultuurist ja meie püüdleme igapäevaselt ka selle paremaks muutmise poole.

Hindame kõikide kategooriate autojuhte

Meie juurde on oodatud pöörduma kõik ettevõtted, kus töötavad:

  • sõiduautojuhid, kullerid, taksojuhid. B-kat
  • kaubikujuhid. B ja C1 kat
  • veoautojuhid. C1, C ja CE kat
  • bussijuhid. D-kat

Leiame koos teie jaoks sobiva lahenduse hindamise läbiviimiseks. Pärast edukat hindamise läbimist väljastab AutoSert autojuhile sertifikaadi, mis tõendab selle valdaja ohutu ja vastutustundliku liikleja staatust.

Mida hindame?

  • erinevaid autojuhi teadmisi ja oskusi
  • teiste liiklejatega arvestamine
  • säästlikud sõiduvõtted (ecodriving), sujuvus liikluses
  • kaitslik juhtimisviis ehk ettenägelikkuse võime
  • üldine liikluskultuur ja autojuhi hoiakud

Vaatame läbi teie soovid, vajadused ja eesmärgid ning paneme kokku teile sobiliku tegevuskava.

Teenuse hinnad algavad 125st eurost.

Soovid lisainfot? Täida allolev vorm ning vastame Sulle peagi!

Võta meiega ühendust!
*
*
*
*
*
*