Jätkuõpe

See on sõiduõpe, mis viiakse läbi seoses juhtimisõiguse taotleja sõidueksami kolmel korral mittesooritamisega

Jätkuõppe eesmärk on süvendatud ettevalmistus uuel katsel sõidueksam veatult ja nõutud aja jooksul ära teha.

AutoSert autokool tuleb sulle siinkohal appi.

Meie juures saad sa läbida jätkuõppe oma ala spetsialistide juures, igas kategoorias (A, B, BE, C, CE, D, T).

Sinu koolitust viivad läbi Transpordiameti endised eksamineerijad ning lisaks sõiduõppele jagame ka oma aastatepikkust kogemust sõidueksamite läbiviimisel.

Eduka jätkuõppe aluseks on eelnevate sõidueksamite raportid, kuna neist joonistuvad välja põhjused, mistõttu pole riiklik sõidueksam siiamaani õnnestunud. Tavaliselt on need raportid täidetud väga lühidalt ning selleks, et neid paremini mõista, ongi vaja vaadata seda läbi eksamineerija pilgu.

See ainulaadne võimalus on meil sulle pakkuda AutoSert autokoolis.

  • Me analüüsime ja mõtestame lahti sinu eelnevad eksamid ning koostame personaalse koolitusprogrammi, mille alusel püüame eksamitel välja tulnud puudujääke asendada vajalike teadmiste ja oskustega.
  • Jätkuõppe minimaalne kestvus on 2 akadeemilist tundi. See aeg on tegelikult ülimalt lühike ning kindlasti tuleks seda väga mõtestatult kasutada. Mistõttu on ääretult oluline valida endale selle jaoks sobiv teenusepakkuja.

Autokoolide turult leiame palju erinevaid pakkujaid, kuid siin peaks igaüks, kes selle probleemi ees seisab, enda jaoks lahti mõtestama koolituse sisulise poole.

On võimalik lihtsalt need kaks kohustuslikku tundi ära sõita ja loota, et järgmine kord läheb riiklikul sõidueksamil kõik hästi.

VÕI teha õige valik ja panustada iseenda arendamisse autokoolis, kus ka tegelikult hoolitakse igast oma õpilasest. 

Autosert autokooli riiklike sõidueksamite läbivus-protsent on oluliselt kõrgem keskmisest, mis näitab väga head õppekvaliteeti.

Meie õpilaste tagasiside on andnud meile kindlust, et teeme õiget asja ning omame ka selleks õigeid meetodeid ja seetõttu oleme otsustanud ka panustada suuremalt jätkuõppe kvaliteedi tõstmisele Eestis.

Ootame sind AutoSert autokooli!

Jätkuõppe maksumus on 100 eurot

Kui Sul on aga lisaküsimusi, võta meiega ühendust:

Võta meiega ühendust!
*
*
*
*
*