Kood 95- autojuhi ametikoolitus

Kood 95- autojuhi ametikoolitus

Tere tulemast AUTOSERT KOMPETENTSIKESKUSESSE!

Millise ametikoolituse pead Sina valima?

Ametikoolituse valik sõltub sellest, kas see on Sinu esimene ametikoolitus ja millal Sulle vastav juhtimiskategooria on väljastatud:

  • 35-tunnise täienduskoolituse saavad läbida need, kellel on varem juba olnud pädevustunnistus. Täiendkoolitust tuleb korrata iga 5 aasta järel.
  • 35-tunnise täienduskoolituse saavad läbida ka need, kes teevad ametikoolitust esimest korda, kuid kellele C1 või C-kategooria juhiluba on väljastatud enne 10.09.2009 aastat ja need, kellele D-kategooria juhiluba on väljastatud enne 10.09.2008 aastat
  • 140-tunnise ametikoolituse peavad läbima kõik, kellele vastava kategooria juhiload on väljastatud pärast neid kuupäevi.
  • 35-tunnise ametikoolituse lisapädevuse saamiseks saavad läbida autojuhid, kellel on juba olemas pädevustunnistus ühes kategoorias (näiteks veoauto) ja soovitakse teha juurde uue kategooria (nt bussijuhi) pädevuse.

Autosert koolitused on suunatud veoettevõtja ja autojuhi kasu saamisele ehk koolitused on võimalikult palju fokusseeritud sellele, mida transpordifirmal ja autojuhil kõige rohkem vaja on.

Pärast koolitust saab osaleja Transpordiametist kutselise autojuhi tunnistustuse (kood 95). See on tõendiks, et autojuht on pädev isik.

Meie koolitused on praktilised, kasulikud ja kaasahaaravad

Me oleme energilised ja uuendusmeelsed oma ala fännid

Me kasutame kaasaegseid õppemeetodeid ja vahendeid

Koolitame eesti, vene ja inglise keeles

Meil on Haridus- ja Teadusministeeriumi ja Sotsiaalministeeriumi koolitusload ning MKM-i tunnustus

Tuleme koolitama kõikjale üle Eesti, ka nädalavahetusel