Küpsisepoliitika

Mis on küpsised?

Küpsised on väikesed failid, mis salvestatakse veebilehitsejasse, serverisse, Teie arvutisse või mobiilsesse seadmesse, kui külastate mõnda veebilehte või rakendust. Küpsiste eesmärk on meeles pidada Teie eelistusi ning muuta veebikeskkonna kasutamine Teile mugavamaks. Küpsised ei kasuta isikuandmeid ega sisalda viirusi.

Küpsised omavad kehtivusaega – vastavalt sellele need kas kustutatakse sessiooni sulgemisel või salvestatakse hilisemaks kasutamiseks. Te võite kustutada kõik juba Teie seadmesse salvestatud küpsised, kustutades oma brauseri sirvimisajaloo. See kõrvaldab kõik küpsised kõigist külastatud veebisaitidest. Nii võite aga kaotada ka osa salvestatud teabest (nt veebilehe eelistused).

Miks on küpsised vajalikud?

Küpsiseid on vaja selleks, et saaksime muuta meie veebilehe külastamise ja teenuste tarbimise Teie jaoks lihtsamaks ning selleks, et saada teavet selle kohta, kuidas meie veebilehte kasutatakse. See on vajalik selleks, et saaksime pakkuda Teile personaliseeritud ja aktuaalset sisu.

Ametikoolitus OÜ kasutab www.autosert.ee lehel küpsiseid selleks, et:

  • tagada veebilehe tõhus ja turvaline toimimine; me kasutame küpsiseid oma turvafunktsioonide lubamiseks ja toetamiseks ning pahatahtliku tegevuse tuvastamiseks oma veebilehel;
  • mõista, täiustada ja uurida tooteid, funktsioone ja teenuseid, et saada teada, millal külastajad sisenevad meie veebilehele teiste veebilehtede, rakenduste või seadmete kaudu, näiteks tööarvuti või mobiilsideseade;
  • tuvastada veebilehe korduvaid külastajaid; küpsised võimaldavad meil näidata Teile õiget teavet ja muuta Teie kogemus isikupäraseks;
  • analüüsida Teie harjumusi, mille tulemusel on veebilehe toimimine mugav, tõhus ja vastab Teie vajadustele ja ootustele, tagades näiteks selle, et külastajad leiaksid raskusteta üles kõik, mida nad otsivad;
  • mõõta meie veebilehele saadetavaid teabe- ja andmevooge; me kasutame küpsiseid, et koguda statistilisi andmeid veebilehe kasutajate arvu ja veebilehe kasutamise kohta;
  • teostada sihtreklaami; küpsiste abil saame koguda infot ja luua erinevaid sihtrühmi, aidates meil kuvada ainult veebilehitseja jaoks asjakohast sisu; võime kasutada küpsiseid, et näidata Teile asjakohaseid reklaame nii veebilehel kui ka sellest väljaspool.

Milliseid küpsiseid me kasutame?

  • Tehnilised küpsised, mis võimaldavad Teile ligipääse meie veebilehe eri osadele. Need küpsised salvestatakse Teie arvutisse, tahvelarvutisse, mobiiltelefoni või muusse seadmesse ajal, kui veebilehte külastate. Need küpsised on veebilehe töö jaoks vajalikud ning neid ei saa välja lülitada.
  • Analüütilised küpsised pakuvad võimalust loendada veebilehe külastusi ja liikluse allikaid, et oleks võimalik mõõta ja parandada oma veebilehe jõudlust. Need küpsised aitavad saada teada, milliseid lehti külastatakse rohkem ning näha, kuidas külastajad lehel ringi liiguvad. Analüütilised küpsised aitavad hoida veebi sisu aktuaalsena.
  • Personaliseeritud reklaami küpsised. Kasutame neid selleks, et olla teadlik Teie sisueelistustest veebilehel ja kuvada Teile kõige täpsemat ja asjakohasemat teavet meie toodete ja teenuste kohta. Reklaamküpsiseid kasutatakse selleks, et näidata Teile reklaame, mis vastavad paremini Teie eelistustele ja huvidele, piirata sama reklaami kuvamise kordade arvu ja mõõta reklaamikampaania tõhusust.
  • Isiklike eelistuste küpsised. Need parandavad meie veebilehe funktsioneerimist ja muudavad veebilehe kasutamise külastajate jaoks hõlpsamaks. Nende küpsiste kasutamisega väldivad külastajad seadete lähtestumist igal veebilehe külastamisel. Need küpsised jätavad meelde ka veebilehel tehtud muudatusi (nt kui Te jätate veebilehele kommentaari).

Küpsistest keeldumine ja nende blokeerimine

Oma veebilehitsejas saate valida, kas soovite küpsiseid aktsepteerida või mitte. Üldjuhul pakub veebilehitseja alati võimaluse küpsiseid aktsepteerida, nendest keelduda või neid kustutada. 

Üldsätted

Ametikoolitus OÜ võib seda küpsisepoliitikat ajakohastada.

Ametikoolitus OÜ teavitab külastajaid uuendustest, avaldades veebilehel küpsisepoliitika uue versiooni. Sel põhjusel soovitame Teil regulaarselt külastada meie veebilehte, kus leiate alati küpsisepoliitika ajakohastatud versiooni.

Seda küpsisepoliitikat kohaldatakse veebilehel alates 24. juulist 2023.