B96 komplekti rent sõidueksamiks koos koolitusega

Mis on B96 kategooria?

B96 on kood, mis kantakse juhiloale ning annab õiguse juhtida autorongi vahemikus 3500-4250kg. Sellise kaaluga autorongi kohtame rohkem hobitegevuste juures nagu paadi või haagissuvila vedamisel ning tavaliselt on tegemist hooajalise tegevusega ja juhid ei ole seetõttu ka tähelepanelikult sõiduki ja haagise andmeid järginud. Meie juurde jõuavad tihti inimesed, kes on alles liikluses politsei poolt teada saanud, et neil puudub vastava autorongi juhtimise õigus ning et nende haagis tegelikkuses ei ole kerghaagis ja autorongi kaal ületab lubatu ja tekib vajadus lisa kategooria järele.

B96 on alternatiiv BE-kategooriale

B96 on hea alternatiiv BE-kategooriale, kuna puudub vajadus õppida eraldi teooriat ning selle koodi saamiseks tuleb sooritada ainult riiklik sõidueksam. Iga inimene saab ennast ise vabalt registreerida sõidueksamile ning seda saab teha oma masina ja haagisega. BE-kategooria puhul tuleb aga sooritada nii teooriaeksam kui ka sõidueksam. Vaata rohkem BE-kategooriast siit.

Juhid põruvad B96 sõidueksamil

Paraku näitab meie kogemus, et õpilased, kes ennast selleks eksamiks ette ei valmista, põruvad kergesti. Isegi juba eksamile tulles, sest selgub, et õpilase oma sõidukikomplekt ei vasta nõuetele. Kuna B96 kategooriast väga palju ei räägita, siis inimesed tihtipeale ei tea ka nõudeid autorongile ja selle tehnilisele seisundile. Eksamit võetakse ka liiga kergekäeliselt. Mängu tuleb inimlik ärevus ja eksaminärv, mis tulemusele hästi ei mõju.

Saa koolitus ja rendi B96 komplekt meie käest

Kõike seda arvesse võttes oleme meie AutoSertis ettevalmistanud vastava B96 sõidukite kombinatsiooni, mida kõik soovijad saavad eksami tegemiseks rentida. Meie komplekt vastab kõikidele nõuetele ning teie sõidueksam ei jää sõidukist või haagisest tulenevalt sooritamata.

Teine oluline väärtus on kindlasti see, et meie pakume ka reaalseid õppesõidu tunde ning informatsiooni teid ees ootavast sõidueksamist. See suurendab teie võimalusi sooritada riiklik sõidueksam esimesel korral, kuna olete saanud vastava ettevalmistuse ning midagi ei jää n.ö juhuse hooleks. Ettevalmistusprotsess aitab paremini toime tulla ka eksami ajal tekkiva närvipingega, mis tihtilugu põhjustab täiesti tühja koha pealt apsakaid, mille tõttu eksami sooritamise tulemus on negatiivne.

B96 pakett sisaldab

  • kahte sõidutundi ning
  • AutoSerti’i sõiduki komplekti kasutamist riiklikul sõidueksamil.

Paketi maksumus on 245 eurot.

Abistame, koolitame, informeerime

Soovitame kõigil, kes haagistega kokku puutuvad vaadata üle sõiduki ja haagise andmed ning tulenevalt vajadusest tulla õppima kas B96 või BE kategooriat.  Nii jäävad ära ebameeldivused liikluses ja võite südamerahuga vedada endale meelepärast haagist.

Kui Sul on küsimusi selle kohta, kuidas Sina edasi tegutsema pead, siis oled oodatud julgelt oma küsimust meile edastama. Aitame hea meelega selgust saada. Võta ühendust meie spetsialistidega, kes on töötanud pikka aega Transpordiameti eksamineerijatena ja nüüd meie juures koolitajatena. Nad oskavad anda pädevat ja väärtuslikku nõu.

Võta meiega ühendust!
*
*
*
*
*