Tule tööle kutseliseks autojuhiks!

09.09.2017

Tule tööle kutseliseks autojuhiks!

 • ​​Kas oled unistanud veoauto rooli keeramisest?
 • Kas sooviksid teha palju tööd ja teenida kindlat tasu?
 • Kas sinu sees on tegelikult peidus tõeline veoautojuht?

Kui jah, siis sinust võibki saada kutseline autojuht!

Meil, AutoSert Kompetentsikeskusel, on palju transpordiettevõtetest kliente, kes meie juures oma autojuhte koolitavad ning kes soovivad oma kollektiivi juurde värvata hakkajaid autojuhte. Tööd on igasugust, igale poole (Eesti, Euroopa, Skandinaavia) ja igasuguste masinatega. Otsime eelkõige alustavaid autojuhte, kes on mõelnud veoautojuhi ametile, kuid kes veel seda sammu pole teinud. Me aitame. Ka kogenud veoautojuhid on teretulnud. Eriti teretulnud on naised – naistes peitub potentsiaal. Me julgustame.

Tule tööle kutseliseks veoautojuhiks

Tule tööle kutseliseks veoautojuhiks

Millised on eeldused ja tingimused?

 • Oleks hea, kui Sul on olemas veoautojuhi luba C ja CE kategooria. Kui seda ei ole, kuid Sul on suur tahe ja Sinus on potentsiaali, siis lubasid saab alati teha ja on ettevõtteid, kes võivad selles osas Sind aidata. 
 • Eelnevat töökogemust veoautojuhina ei ole vaja. Selle saab sisseelamisprogrammi käigus ettevõttest, kus Sa autojuhina tööle asud. 
 • Vaja on valmisolekut õppida. Kindlasti tuleb Sul läbida meie õppekeskuses 70-tunnine ametikoolitus, sest õppe käigus saame Sinust rohkem teada ning Sa omandad kaasaegsed teadmised kõige vajalikematest nüanssidest. Autojuhi töös on palju keerulisi valdkondi, mille omandamine on ääretult vajalik, kuid see võtab omajagu aega.

Kuidas tegutseda?

Kui soovid edasi tegutseda ja haarata võimalusest saada veoautojuhiks, siis tegutse kohe ja tee järgmist:

 • Saada meile iseendast väike ülevaade: millega oled seni tegelenud, millised mõtted Sul seoses autojuhiks saamisega üleüldse on, miks Sa sooviksid kutseliseks autojuhiks saada ning millist tööd Sa teha sooviksid. Võid juurde lisada ka oma CV. Kui juba omad veoautojuhina kogemust, siis kirjuta lisaks, et mis tööd ja kus oled teinud ja kuidas Sul siiani on läinud.
 • Saada ülevaade ja CV meie e-posti aadressile info@autosert.ee.
 • Lisainfo soovi korral helista telefonil 50 77 332 (Lenno Põder, Ametikoolitus OÜ koolitaja ja tegevjuht)
 • Vaatame meile saabunud kirjad koos transpordiettevõtete esindajatega läbi ja võtame Sinuga ühendust edasise tegevuse osas. Koostame tegevuskava, kuidas eesmärgini jõuda ja vajadusel vajalikud koolitused läbida.

Finantseerimine

Kui endal vahendeid ei jagu, sest õpe on päris kallis, siis saame välja mõelda erinevaid rahastamisvõimalusi (tööandja, Töötukassa, jne).

Mis on meie eesmärk?

AutoSert Kompetentsikeskusel on siin eestvedamisel 3 eesmärki:

 • pakkuda Eesti transpordifirmadele kvaliteetse väljaõppe läbinud autojuhte
 • pakkuda veoautojuhtidele kvaliteetset väljaõpet, praktikavõimalust ja tööd veoautojuhina meie koostööpartnerite juures.
 • soodustada veoautojuhtide juurdetekkimist (nii mehed, kui naised).

Vaata lisaks…

“AutoSert Kompetentsikeskuse koolitajad käivad ise veoautodega kaupa vedamas ja me teame, mis sind ees ootab. Aitame oma kogemuste ja nõuga Sinust saada väärtusliku kutselise autojuhi!”

Küsimuste korral võta meiega ühendust!

Lugupidamisega