Tule Autosert'i tööle sõiduõpetajaks!

30.01.2024

Tule Autosert'i tööle sõiduõpetajaks!

Seoses töömahtude kasvuga (Kaitseväe ajateenijate koolitamine), avaneb võimalus tulla Autosert’i sõiduõpetajaks.

Vajame nii B, C, CE kui ka D-kategooria õpetajaid.

Sõdurite koolitamine on hooajaline töö, mille suuremad mahud on kevadel (märts-mai) ja sügisel (september kuni detsember). Töö sobib ideaalselt neile inimestele, kes sooviksid osal ajal aastas tegeleda oma asjadega. Näiteks hooajal olla sõiduõpetaja ning madalal hooajal sõita veoautoga Euroopas ringi vms (nautida elu).

Tööde tegemise piirkondadeks on Tallinn, Paldiski, Ämari, Tapa.

Sõiduõpetaja kandidaat peab vastama järgmistele tingimustele:

  • Omama kehtivat B, C, CE või D kategooria mootorsõidukijuhi õpetaja tunnistust- rasketehnika õpetaja.
  • Omama kehtivat B-kategooria mootorsõidukijuhi tunnistust - ainult B-kategooria õpetaja.
  • Valdama kõrgel tasemel eesti keelt. Vene keele oskus tuleb kasuks.

Lisavõimalused, koolitused

  • Juhul kui Sul on olemas B-kategooria sõiduõpetaja tunnistus ja on C või CE või D- kategooria juhiluba käes vähemalt 3 aastat, siis peatselt avaneb võimalus teha ära C ja CE  ja D-kategooria sõiduõpetaja erikursus, mille järgselt saad rasketehnika õpetajana kohe tööle asuda.
  • Juhul, kui sul on sõiduõpetaja tunnistus, aga see on aegunud, siis meie kaudu saad teha täiendkoolituse, vajadusel lisakoolitused, et taastada sõiduõpetaja pädevuse. 

Variante on erinevaid ja vajavad personaalset läbivaatamist, et millist täiendavat koolitus on Sul vaja, et õpetajapaberid korras oleksid. Saame seda omavahel üle vaadata.

Kuidas edasi?

Kui pakkumine sind mingilgi moel kõnetab, oled oodatud meiega ühendust võtma allolevatel kontaktidel, et saaksime omavahel täiendavat infot vahetada töötingimuste, sobivuse, töötasu jm osas. NB! Vanus pole määrav!

Kandideerimise tähtaeg on 29. veebruar 2024. Aga mida varem meile teada annad, seda parem.

Võta ühendust autokooli juhataja Mikk Sossi-ga: tel: 5249831, e-post: mikk.sossi@autosert.ee

Autosert: usaldusväärne ja uuendusmeelne ettevõte!

Liitu meiega Autosert´is, kus me väärtustame innovatsiooni ja inimese arengut. Sinu roll Autosert'is sõiduõpetajana ei ole pelgalt töö, see on pühendumine tipptasemel koolitusprotsessi teostamisele ja selle kaudu liiklusvaldkonna ohutumaks muutmisele meie kõigi jaoks. Meie tööprotsessid on hästi organiseeritud ning suunatud parima kvaliteedi saavutamisele. Seda kinnitavad meie kõrged sõidueksamite läbivusprotsendid üle Eesti. 

Saa osaks missioonist, mis on oluline!

Ootame Sind Autosert'i perekonda!