AUTOSERT Kompetentsikeskus – uus bränd koolitusmaailmas

14.08.2017

AUTOSERT Kompetentsikeskus – uus bränd koolitusmaailmas

Head õpilased, kliendid ja koostööpartnerid!

Uus aeg nõuab uusi lähenemisi. Seoses Ametikoolituse Keskuse arengu ja ambitsioonidega pöörame uue lehe ka enda väljanägemises.

Lubage tutvustada meie uut nime ja logo – AUTOSERT Kompetentsikeskus!

Meie prioriteediks on ja jääb praktiliste, kaasahaaravate ning tõeliselt kasulike ametikoolituste läbiviimine kutselistele autojuhtidele ja tõstukijuhtidele.

Ehk lühidalt – UUS NÄGU, TUTTAV SISU. Uut nime ja logo kohtate alates käesolevast nädalast aga üha sagedamini – järk-järgult läheme sellele üle Facebookis, meie kodulehel, koolitusmaterjalidel, tunnistustel … Firma juriidiline nimi  Ametikoolitus OÜ jääb samaks.

Millistes valdkondades on meil suurimad kompetentsid?

Valdkonnad, milles me pidevalt oma kompetentse edasi arendame ja täiustame ning kõigile soovijatele läbi meie koolituste ja konsultatsioonide kättesaadavaks teeme on:

 • AUTOJUHI TÖÖ- JA PUHKEAEG, DIGITAALNE SÕIDUMEERIK
  Meil on täiesti unikaalne kogemus ja meetod töö- ja puhkeaja õpetamiseks kutselistele autojuhtidele, logistikutele ja firmajuhtidele. Digitaalse sõidumeeriku õpetamisel kasutame simulaatoriteparki, kus on olemas kõikide digimeerikute mudelid – ühtekokku on 12 simulaatorit.
 • VEOSEOHUTUS – koormate kinnitamine lihtsalt, kiirelt, odavalt ja ohutult.
  Meie koolitajad on ennast aastaid arendanud veoseohutuse vallas Euroopa parimate koolitajate juures. Nüüd on aeg anda need teadmised edasi kutselistele autojuhtidele meie koolitustel. Täiusliku koolituse läbiviimiseks investeerisime täiesti ainulaadsesse õppehaagisesse, millega praktilisi koormakinnituse koolitusi hakkame läbi viima.
 • LIIKLUSOHUTUS – kutselise autojuhi kaudu liikluskkeskonna turvalisemaks muutmine.
  Aitame kutselistel autojuhtidel paremini mõista liikluskeskkonda ning parandame teiste liiklejatega arvestamise võimekust. Teostame kliendipõhiseid põhjalikult ettevalmistatud liiklusohutusalaseid koolitusi.
 • TÖÖOHUTUS – transpordis, logistikas, tööstuses.
  Meile meeldib teha praktilisi ja mõjusaid koolitusi tõstukijuhtidele. Tõstukijuhid on ühed olulisimad kauba käitlejad, kelle vastutus tööohutuse eest on üüratult suur.

Meie kutseliste veoautojuhtide ja bussijuhtide 35-tunnine täiendkoolitus on läbinisti kõikide ülaltoodud teemadega kaetud ja enamgi veel. Garanteerime osalejatele täiesti uuel tasemel koolituse kogemuse ja tõeliselt kasulike teadmiste ja oskuste omandamise. Loe siit…

Samuti töötavad meil tipptasemel koolitajad, kellel lisaks põhjalikele teadmistele on olemas koolitajale väga vajalik nn X-faktor, mis muudab koolitused põnevaks ja kaasahaaravaks.

“Soovime olla usaldusväärne koostööpartner kvaliteetse tööjõu arendamisel transpordi-, logistika- ja tööstusettevõtetele!”

Kui saame Teile kuidagi abiks olla, siis hea meelega aitame!

Lugupidamisega