se5000-exact-duo2

Rahvas räägib uue Stoneridge SE5000 Exakt Duo2 digitaalse sõidumeeriku kohta väga häid asju!

Uus sõidumeerik on tõeline autojuhi ja ettevõtte sõber. Ta aitab ca 60% vähendada rikkumisi ja lubab ca 45 minutit päevas sõita rohkem, kui esimese põlvkonna digitaalsed sõidumeerikud. see-stoneridge-digitaalne-soidumeerik-tasub-end-ise-araTänu autojuhtidele on Exakt Duo2 kõige targem 1-Minuti reegli digitaalne sõidumeerik koos planeerimissüsteemiga. Autojuhtide soovid on selle tootmise juures arvesse võetud. 

stoneridge-se5000-exakt-duo2-digitaalne-soidumeerik

puhkeaja-markimine-juhikaardile-oli-imelihtne

Kuidas rikkumised vähenevad?

Duo tehnoloogia pakub autojuhile pidevalt reaalajas infot sõidu ja puhkeaja kohta. Duo aitab juhtidel oma tööajaressurssi jälgida, lihtsustab õigete otsuste tegemist ning aitab olla legaalne ehk ilma rikkumisteta. Ja kui Sa rikkumisi oluliselt vähendad, siis väheneb oluliselt ka trahvi saamise risk, väheneb stress ja teadmatus ning ei teki ka ettevõttele lisaväljaminekuid. Samuti on puhkeaja märkimine kaardile Duoga imelihtne, sest tal on peal funktsioon “puhkus kuni praeguseni”.planeerimissusteem-dds-hoiab-mind-pidevalt-informeeritud

Kuidas rohkem sõita saab?

Esimese põlvkonna digitaalsed sõidumeerikud (2006-2011) on seadistatud nii, et kui teed ühe minuti sees vähemalt 5 sekundilise liigutuse, siis sõidumeerik arvestab ikkagi sõiduajaks 60 sekundit. Kui sõiduperioode on päeva jooksul palju, siis võib iga sõiduperiood genereerida juurde kuni 2 lisaminutit, mistõttu sõidumeerik arvestab sõiduajaks ka nn “õhku”. Stoneridge Exakt Duo2 digitaalsel sõidumeeikul on peal uus seadistus, mida nimetatakse ka 1-Minuti reegliks. Nüüd läheb konkreetse tegevusena kirja vaid kõige pikem tegevus minutis. Kui sõiduaeg jääb alla 30 sekundi siis seda minutit sõiduajaks sõidumeerik ei arvesta. Nii säästabki juht kuni 45 minutit päevas sõiduaega. Nädalas ja kahe nädala jooksul võivad need kokkuhoitud sõiduminutid olla nii suured, et võidetakse lausa üks sõidupäev juurde – sõiduk lihtsalt sõidab kaugemale.uue-soidumeerikuga-joudsin-tagasi-koju

Miks on Stoneridge SE5000 Exakt Duo2 s eriline ja kasulik?

 • 1-Minuti reegel säästab iga juhi kohta päevas ca 45 minutit sõiduaega? Kui palju teeb see 2 nädala kohta?
 • Sõidu- ja puhkeaja arvestus aitab kinni pidada töö- ja puhkeaja nõuetest
 • Tööaja direktiivi arvutuste abil on juhid paremini tööajast informeeritud
 • Ekraanil suured ja arusaadavad sümbolid ja planeerimissüsteem
 • Laevaerandi tugi reaalajas
 • Funktsioon “puhkus kuni praeguseni” – ülilihtne puhkeaja märkimine juhikaardile
 • Andmete allalaadimise võimalus kaugteel
 • Eluaegne sisseehitatud patarei
 • Kaardi kiire töötlemine sisestamisel ja väljavõtmisel

andmete-allalaadimine-vottis-aega-vaid-paar-minutit

Vaata täielikku nimekirja Exakt Duo võimalustest ja funktsioonidest siit:

lae-alla-tooteleht

Stoneridge SE5000 Exakt Duo2 on juhile mugav ja firmale soodne

Lenno Põder

Lenno Põder

Lenno Põder, autojuhi töö- ja puhkeaja ning sõidumeerikute koolitaja:

“Autojuhtide üks kõige suuremaid muresid ja trahviriski kohti on manuaalsete sissekannete tegemine ehk juhikaardile puhkeaja märkimine, kui juht puhkas ja juhikaart oli sõidumeerikust väljas. Vanemate mudelite puhul oli see keeruline ja tihti juhid ei teinud asju õigesti ära ja said hoopis trahvi selle eest, et sõidumeeriku kasutamine oli nii keeruline. Nüüd on näha, et uued sõidumeerikud on jõudnud rohkem kasutusse ja kohe on näha ka rikkumiste arvu vähenemist ja kohe drastiliselt. Teadmatus on asendunud informeeritusega. Valed otsused on asendunud õigetega.

Exakt Duo2 on minu arust just see, mida autojuhtidel nii väga on vaja. Tean ettevõtteid, kes on kõik vanad sõidumeerikud uute vastu välja vahetanud. Juhid on lihtsalt õnnelikumad ja firmad rahul.”

Stoneridge SE5000 Exakt Duo2 hind on 525 eurot + käibemaks.stoneridge

 • ADR versiooni hind on 575 eur + km.
 • Transport üle Eesti pakiautomaatides või Cargoga tasuta!
 • Enne ostu soovitame meiega konsulteerida sõiduki sobivuses.

Abimaterjal:

tachoscan-driver-tellimine

Tulekul koolitused

Täpsed kuupäevad on selgumisel. Anna oma soovist meile teada alloleva kontaktvormi kaudu või telli oma e-postile teavitused (paremal üleval).