Jälgi sõidumeeriku ja juhikaardi andmeid!


Autosert Tacho on lihtne ja mugav keskkond juhikaardi laadimiseks ning sõidumeeriku andmete haldamiseks. See on terviklik süsteem digitaalsete andmete analüüsimiseks ja nende kasutamiseks ettevõtte äriprotsesside arendamisel.Autosert Tacho

Kuidas alustada Autosert Tacho kasutamist?


Osta Autosert Tacho kaardilugeja või kasuta enda oma.Kasuta Autosert Tacho rakendust, et laadida alla, kontrollida ja analüüsida oma andmeid.Analüüsi andmeid oma telefonis või arvutis.
Lae juhikaardi andmed ja analüüsi neid asukohast sõltumata!

Juhikaardi laadimine on lihtne! Sul läheb vaja oma nutitelefoni, Autosert Tacho rakendust ja juhikaardi lugejat - puudub vajadus kallite lisaseadmete järele!


Lae distantsilt alla sõidumeeriku andmed ja analüüsi neid Autosert Tacho platvormil. Mugav lahendus juhtidele andmete laadimiseks asukohast ning ajast sõltumatuna.


Hoia silma peal sõidumeeriku kasutamisel, Euroopa Nõukogu määruse 561/2006 järgi, mis on seadnud sõidu ning puhkeaaegade miinimum standardid Euroopa Liidu territooriumil. Autosert Tacho on selleks, et minimeerida ohtlikult suurte trahvide saamist, mis määratakse määruse vastu eksinutele.


Saa teavitusi lähenevate allalaadimise tähtaegade kohta. Samuti juhikaartide aegumiste ning sõidumeeriku taatlemistähtaegade lähenemisest. Teavitused lihtsustavad planeerimist ja seisavad hea selle eest, et ükski tähtaeg ei läheks üle.


Eraklient

3.99€ + KM kuus

Jälgi rikkumisi, allalaadimise tähtaegu ja järele jäänud sõiduaega.
Äriklient

3.99€ + KM kuus ühe juhi kohta

Autosert Tacho on sobilik igas suuruses ettevõttele - ühe mehe ettevõttest suurimateni.