TachoScan tarkvara koolitusel õpime ainult seda, kuidas TachoScani analüüsitarkvaraga tulemuslikult töötada.

Koolitusele on oodatud ettevõtted, kel olemas TachoScan analüüsitarkvara ning, kes soovivad õppida sellega teostama autojuhtide töö-, sõidu- ja puhkeaja arhiveerimist ja analüüsi.  Samuti – jagame koolitusel nippe, nõuandeid ja viimaseid uudiseid autojuhtide töö- ja puhkeajaga seonduvast.

AUTOSERT (Ametikoolitus OÜ) on alates 2013 ametlik TachoScan i esindaja ja koolitaja Eestis. Oleme ise läbinud põhjaliku koolituse tarkvara tootja juures ning meil on klientideks ettevõtted, kes igapäevaselt tarkvara edukalt kasutavad. TachoScani maksimaalne rakendamine aitab ettevõttel olla kursis autojuhtide töö- ja puhkeaja rikkumistega ning neid analüüsides rikkumisi oluliselt vähendada miinimumini.  

Koolitused toimuvad ca 1 kord kuus aasta läbi, sest programm om mahukas ning vajab pidevat õppimist. Koolitused on mõeldud nii algajatele kui ka edasijõudnutele.  

Koolituse´maksumus:

  • tasuta – neile kellel on kehtiva garantiiga TachoScani programm
  • 60 eur + km kõigile TachoScani kasutajatele, kellel programmi garantii on läbi saanud

Koolitaja: Lenno Põder

Soovitame enne koolitust alla laadida kõige viimane programmiuuendus. Seda saab teha Inelo Updateri kaudu oma arvutist. Kehtiva garantii korral on uuenduste allalaadimine tasuta. Kui garantii on lõppenud, siis vaata siit hinnakirja uuenduse saamiseks ja 1-aastase garantii loomiseks.

Registreerimine:  Kõige lihtsam – vali lehe allosast endale sobiv kuupäev ja täida registreerimisvorm. Või siis meili info@autosert.ee kaudu või siis helistades telefonil 5886 7665. Et koolitus oleks võimalikult tulemuslik, siis me ei tee suurt osalejate gruppi.   

TachoScan tarkvara ja allalaadimise seadmete kohta täpsem info asub aadressil www.tachoscan.ee.

Loome süsteemi, mis toimib ja millest on ettevõttele kasu!

Tulekul koolitused

    Täpsed kuupäevad on selgumisel. Anna oma soovist meile teada alloleva kontaktvormi kaudu või telli oma e-postile teavitused (paremal üleval).