Tuleme koolitama tõstukijuhte teie ettevõttesse
VÕI
KOOLITA OMA TÖÖTAJAD ISE!

Efektiivseim koolitus on tõstukijuhtide väljaõppe läbiviimine nende igapäevases töökeskkonnas. Enne koolitust kaardistame vajadusel ära võimalikud ohukohad ja riskid, millesse tõstukijuht võib oma töös sattuda. Samuti selgitame välja iga ettevõtte ja tõstukijuhi individuaalse koolitusvajaduse, mis aitab optimeerida koolituse jaoks kuluvat aega ja maksumust. Koolitusel keskendume just nendele tõstukiliikidele, mida ettevõttes kasutatakse ning neile probleemidele, mida soovitakse lahendada.

Soovitame ettevõttes juurutada oma tõstukijuhtide koolitusprogramm, mis tagab tõstukijuhtide pideva arengu ning seeläbi ka ohutuse ning efektiivsuse kasvu. Koolitajateks võivad olla ka oma firma koolitatud töötajad. 

Püsiklientidele pakume võimalust töötajaid koolitada programmi järgi, mis on mõeldud spetsiaalselt ainult konkreetsele firmale, sest ettevõtete iseloomud on niivõrd erinevad. Kogu koolitusprotsessi viib läbi tööandja poolt määratud ettevõttesisene koolitatud spetsialist, kes mentorina aitab koolitatava teoreetilisi ja praktilisi oskusi arendada. Sisuliselt on tegemist ettevõtjapoolse tööalase väljaõppega. Meie rolliks jääb sealjuures nõustamine, dokumenteerimine ja järelvalve. Aitame koolitusprogrammi ellu viia.

Koolitame eesti, vene ja inglise keeles.  

Lisaks pakume:

  • Tõstukijuhtide ohutusprogrammi väljatöötamine
  • Tõstukijuhtide motivatsiooniprogrammi juurutamine
  • Ettevõttes tõstukialase töökorralduse süsteemi loomine

Koolituse tellimiseks ja üksikasjade täpsustamiseks võtke meiega ühendust aadressil info(at)autosert.ee või helistage telefonil 50 77 332.   

Kui ettevõttes pole palju tõstukijuhte, siis soovitame osaleda meie avalikel koolitustel, mille kohta leiad täpsem info siit: Koolituskalender.

Korraldame kahepäevast tõstukijuhi koolitust koos praktikaga jaühepäevast peamiselt teoorial tõstukijuhtide täiendkoolitust. 

Tulekul koolitused

    Täpsed kuupäevad on selgumisel. Anna oma soovist meile teada alloleva kontaktvormi kaudu või telli oma e-postile teavitused (paremal üleval).