Alanud on eelregistreerimine AM- kategooria kursusele Kuressaares!

Meie eesmärgiks on, et Sa saaksid esimese korraga sõidueksami edukalt sooritatud!

AM – kategooria – mopeed/roller, max kiirus 45 km/h, kubatuur 50 cm3

  • AM-KAT: mopeed max kiirus ei ületa 45 km/h ja mille töömaht ei ületa 50 cm3.
  • Vanus koolitust alustades vähemalt 14 a.
  • Kursuse kestvus ca 2 nädalat
  • Vajalik AM-kategooria mootorsõidukijuhi tervisetõend.
  • Õppesõidukid: Aprilia, Peugeot
  • Koolitused Kuressaares alates 30.08.2021 (Tallinnas ja Tartus alates 2022 kevadest)

Koolitus on vaja läbida neil kelle vanus on 14 – 15 aastat või kelle vanus on 16 aastat ja enam, aga puudub kõrgema ( A1, A2, A, B, C või D) kategooria juhtimisõigus.

AM – kategooriast lähemalt

Mopeed on kaherattaline mootorsõiduk, mille valmistajakiirus ei ületa 45 km/h ja mille töömaht sisepõlemismootori korral ei ületa 50 kuupsentimeetrit või mille suurim püsi-nimivõimsus elektrimootori korral ei ületa nelja kilovatti. Mopeediks loetakse ka kolmerattalist mootorsõidukit, mille valmistajakiirus ei ületa 45 kilomeetrit tunnis ja mille töömaht sädesüütega sisepõlemismootori korral ei ületa 50 kuupsentimeetrit või mille mootori suurim kasulik võimsus muu sisepõlemismootori korral ei ületa nelja kilovatti. Mopeediks loetakse ka eelnimetatud kolmerattalise mopeedi tingimustele vastavat neljarattalist mootorsõidukit, mille tühimass ei ületa 350 kilogrammi. Neljarattalise elektrisõiduki korral ei arvestata akude massi tühimassi hulka. 

SÕIDUÕPETAJAD

Autosert Autokooli sõiduõpetajad on uue põlvkonna koolitajad, kes 2021 aastal läbisid sõiduõpetaja kursused Tallinna Ülikooli Haapsalu kolledžis. Nad on omandanud kaasaegsed õpetamise meetodid. Enamus sõiduõpetajatest on kutselise autojuhi taustaga ehk nad oskavad Sind õpetada nii, et Sa suudad liikluses arvestada ka teiste nii suuremate kui väiksemate liiklejatega. AM-kategooria mootorsõidukijuhtide koolitajad omavad sõidukogemust mootorratasetel. Täiendav info õpetajate kohta ilmub lehel peatselt.

VÄÄRTUS

Hoolivus ja positiivsus on meie märksõnad. Tahame pakkuda Sulle sellist koolituskogemust, mida Sul varem pole olnud. Sellist, mille kohta Sa ütled, et vot see oli super koolitus ja vot see oli alles superhea õpetaja. Seal kus võimalik kasutame keskkonnasäästlikke tehnoloogiaid, et Sinu õppesõidu ajal maha jääv looduslik jalajälg oleks minimaalne. 

Me töötame selle nimel, et Sa saaksid esimese korraga teooria ja sõidueksamid tehtud!

ÕPPEKAVA JA KOOLITUSE ÜLESEHITUS

AM-kategooria koolitus toimub riikliku õppekava alusel. Kokku on meil 12 teooriatundi ning 12 sõidutundi.

HINNATABEL

Hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

Teenus Kirjeldus / asukoht Hind
AM kategooria Kuressaares Kuressaare 360 eur
Lisasõidutund   30 eur

LISAKOOLITUSED

Esmaabi koolitus   40 eur

Registreerimine ja lisainfo

Avatud on eelregistreerimine AM kategooriale Kuressaares – kursuse algus 30. august 2021.

Tallinnas ja Tartus alustame AM-kategooria õppega 2022 aasta kevadel.

Lisainfot koolituste kohta saad telefonil: 5656 8599 või saada e-kiri: autokool@autosert.ee või saada sõnum meie Facebooki lehel Autosert Autokool.

AUTOSERT. Autokool, mis hoolib.

Tulekul koolitused

Täpsed kuupäevad on selgumisel. Anna oma soovist meile teada alloleva kontaktvormi kaudu või telli oma e-postile teavitused (paremal üleval).