Registreerima

 

Tere tulemast AutoSert’i 140-tunnisele, täiesti uuel tasemel, ametikoolitusele alustajatele!

See on kõige praktilisem koolitus Eestis tipptasemel sõidukitega, professionaalsete koolitajate ja unikaalsete õppemeetoditega. 

Autosert 140-tunnine ametikoolitus on kiireim ja tõhusaim võimalus saada kutseliseks autojuhiks.

Pakume kahes erinevas formaadis koolitust: 

 • 140-tunnine koolitus, millest 56 tundi toimub praktikana õpilase enda poolt leitud transpordifirmas, 84 tundi koos õppesõiduga meie juures.
 • 140-tunnine koolitus, millest kõik tunnid toimuvad meie juures.

Kursus sisaldab spetsiaalset individuaalset sõiduõpet bussi või veoautoga.

Soovid õppida lisaks C või CE või D-kategooriat? Vaata pakettõppe variante siit…

Koolitusprogrammi lõppedes märgitakse Sinu uuele juhiloale kood 95, mis on kutselise autojuhi pädevuse sümbol kogu Euroopas. Need 140 tundi on Sinu tulevase töö jaoks väärtuslik investeering, mis aitab Sul saada tõeliselt heaks autojuhiks – Teadlikuks Autojuhiks, keda ootavad kõik transpordifirmad nii meil Eestis kui ka välisriikides avasüli tööle. Just häid autojuhte, kes on haritud, kaasamõtlevad, uuendusmeelsed, nutikad, töötahtega ja kaasaegsete oskustega, oodatakse.

Mina, Lenno Põder, Autosert Kompetentsikeskuse asutaja ja koolitaja, olen ise olnud alustava veoautojuhi rollis mitmeid kordi, tundes hirmu eesootava ees, kuid need väljakutsetena ületanud. Ma tean, mida tunneb autojuht, kes esimest korda istub poolhaagisele ja suunaks on Euroopa või Skandinaavia avarused. Mind ei aidanud sellel teel mitte keegi. Tuli ise õppida. Ometi tundsin ma vahetust abist ja õigetest teadmistest väga suurt puudust. Nüüd aitan mina ja meie meeskonnaliikmed Sind!

Sulle soovime koolituse kaudu anda võimalikult realistliku kogemuse, mis aitaks Sul juba kohe alguses autojuhina edukalt hakkama saada. Selleks oleme välja mõelnud alloleva 140-tunnise koolitusprogrammi, mille läbides Sa võid end nimetada kutseliseks autojuhiks.

Alusta oma kutselise autojuhi elu Autosert Kompetentsikeskusest!

Iga koolitusel osaleja saab kaasa väärtusliku autojuhi stardipaketi:

Stardi hea varustusega!

Kes peab tegema 140-tunnise ametikoolituse?

 • Autojuht, kes teeb ametikoolitust esimest korda ja kellel on olemas vähemalt C1 või D kategooria juhiluba.

NB! Alusõppest ehk 140-tunnisest ametikoolitusest on vabastatud need, kelle C-kategooria on välja antud enne 10.09.2009 aastat või D-kategooria enne 10.09.2008 aastat. Nemad võivad teha 35-tunnise täiendkoolituse.

Sind koolitavad uue ajastu koolitajad

Autosert Kompetentsikeskuses koolitavad alustavaid autojuhte sõna otseses mõttes uue ajastu koolitajad, kes teavad, mida tähendab rahvusvaheline transport. Meie koolitajad sõidavad ka ise veoautojuhtidena Euroopas ning teavad elu-olu väga hästi. Õppides Autosert’is räägid saa praktikutega, mitte teoreetikutega.

Meie põhikoolitajad on: 

Enamus meie koolitajatest käivad igal aastal ise veoautojuhtidena Euroopas kaupa vedamas ja seda just selleks, et koolitus oleks võimalikult kasulik just Sulle, kes vajab nõu, julgustamist, kogemust ning tuge esimeste sammude tegemisel ja ka pärast koolitust. Koolitustele kaasatakse ka teisi oma ala spetsialiste.

 • Meil on koolitajad, kes ise veoautojuhtidena Euroopas tööd teevad

Oleme töökogemused omandanud kaubavedudel Šveitsis, Saksamaal, Prantsusmaal, Hispaanias, Poolas, Eestis, Soomes, Rootsis, Norras ning Iiri-Šoti-Inglismaa reisidelt. Anname oma kogemused Sulle edasi kaasaegsete meetoditega.

Loe meie koolitajate haridusest, töökogemusest ja täiendkoolitustest lähemalt siit…

Me arendame pidevalt oma koolitajate teadmisi ja oskusi Euroopa parimates kompetentsikeskustes. See tagab, et:

 • teadmised, mida õpetame, on kõige usaldusväärsemad
 • õppemeetodid, mida kasutame, on kõige kaasaegsemad
 • oskused, mida edasi anname, on kõige kasulikumad

„Suurepärased koolitajad, kel omal nahal kogetud kogemused. Iga viimne kui kupüür selle koolituse eest tasus end igati ära! Edu!“ 

Vaata Facebookist 67 autojuhi tagasisidet meie koolitusele…

Sa oled õiges kohas!

Mida 140-tunnisel ametikoolitusel tehakse?

Meie autojuhi ametikoolitused baseeruvad neljal meie kõige tugevamal kompetentsil:

 • Autojuhi töö- ja puhkeaeg + digitaalne sõidumeerik. Täiesti unikaalne õpe Eestis.
 • Veoseohutus – koormate kinnitamine lihtsalt, odavalt, efektiivselt. Uued õppemeetodid.
 • Ecodriving – säästlik sõiduviis rasketehnikaga. Väärtus, mis tähendab otsest rahalist kasu.
 • Liiklusohutus – õpetus ellujäämisest, tervise säästmisest ja teistele eeskujuks olemisest.

Nende kõikide kompetentside suurepärane omandamine muudab Sind väärtuslikuks töötajaks, kes võib küsida oma töö eest väärt ja õiglast tasu! Selle tõestuseks on Sulle väljastatud AutoSert kood 95 Sertifikaat.

Omanda teadmised ja oskused, mis tegelikult on Sinu konkurentsieelised!

Õppekava

Õpiväljundid

 • Väärtustad kutselise autojuhi eriala ning enda tööalast arengut, oled kursis seadusandlusega, kaasaegse tehnoloogiaga, autojuhi ameti eripäradega ning mõistad autovedude olemust.
 • Töötad iseseisvalt veoautojuhina järgides liiklusohutuse, tööohutuse, säästliku sõidu ja koormate kinnitamise nõudeid, esindad iseennast ja valitud ametit positiivsena ning vastutad oma töö eest.
 • Oled avatud koostööle ja osaled meeskonnatöös, käitud vastastikusel suhtlemisel toetaval viisil, oled valmis juhendama ametisse tulijaid.
 • Kasutad tööks vajalikke infotehnoloogilisi vahendeid, andmebaase, dokumentatsiooni ning erialast sõnavara eesti ja võõrkeeles.

Teemad

Meie õppekava on koostatud vastavalt ametikoolituse määrusele alustaja taset ja vajadusi arvestades.

 1. Töö- ja puhkeaja reeglite süvaõpe. Teooria + praktika
  – Õpime millised on töö-, sõidu ja puhkeaja piirangud ning millistest arvestusperioodides erinevad reeglid on kehtestatud. Õpid tööaja ressurssi efektiivselt planeerima. Õpime kasutama kaasaegseid töö- ja puhkeaja analüüsiprogramme (TachoScan Driver) juhikaartide andmete allalaadimiseks, analüüsiks ja tegevuste planeerimisteks.
 2. Sõidumeerikute (analoog- ja digimeerik) süvaõpe. Teooria + praktika
  – Õpime kasutama salvestuslehega analoogsõidumeerikut ja digitaalset sõidumeerikut. Kasutame õppes ca 20 erinevat sõidumeeriku õppesimulaatorit, mille peal saame turvaliselt harjutada käsitsi tegevuste sissekandeid, planeerimissüsteeme, menüü kasutamist, väljatrükke, sisestamisi jne.
 3. Koormate kinnitamise süvaõpe. Teooria + praktika
  – Õpime koormaid kinnitama kiirelt, odavalt ja tõhusalt. Selleks teeme kõigepealt selgeks veose liikumise ajal tekkivad jõud – hästi lihtsalt ja tavainimese keeles. Seejärel saame seda kõike praktiseerida meie veoseohutuse õppehaagisel ning sõidupraktika ajal. Meil on spetsiaalne ja Eestis ainulaadne veoseohutuse õppehaagis Schmitz Cargobull, millel on peal 95% Schmitzi veoseohutuse tehnoloogiast.
 4. Liiklusohutus. Teooria + praktika
  – Autojuhi töökeskkond asub liikluses, kus võib pidevalt midagi juhtuda – sinust mitteolenevalt. Kuidas tervena koju jõuda? Kuidas kutseline autojuht saab liiklusohutuses olla eeskujuks? Vaatame seda selle nurga alt.
 5. Säästlik sõit – Ecodriving. Teooria + praktika
  – Õpime selgeks säästliku sõidu põhimõtted ning rakendame neid sõidupraktika ajal. Tulemusi saame mõõta koheselt praktika käigus.
 6. Kaitslik juhtimine ja mõtteviis. Teooria + praktika
  – Kuidas ennetada võimalikke õnnetusi? Kutseline autojuht omab laialdaselt kogemusi. Me aitame need kogemused pöörata intuitsiooniks – ehk võimeks näha ette ohtlikke olukordi ja neid ära hoida. See on võimalik, kui seda harjutada!
 7. Transpordi ettevõtlus. Teooria + praktika
  – Õpime selgeks transpordifirma toimimise põhimõtted. Millistel alustel makstakse töötasusid, lähetuskulusid, kuidas tekib veohind, millised dokumendid peavad olema jne. Millised on erialaliidud, ametiühingud, kogukonnad autojuhile, õppimisvõimalused jne. Kuidas toimib logistika, millised on kindlustused.
 8. Suhtlemine – koostöö. Teooria + praktika
  – Õpime, kuidas üksinda ja meeskonnas väärikalt suhelda, teha koostööd logistikute, kontrollijate, laotöötajate, kolleegidega, teiste liiklejatega. Kuidas saada hakkama ja väljendada end tulemuslikult välismaa politseikontrollides, tollis, parklates, logistikakeskustes?
 9. Tehnoloogia, kaasaja sõidukid, haagised, mootorid. Teooria.
  – Õpime millised on kaasaja sõidukit ja millise tehnoloogiaga on need varustatud.
 10. Vastutus, kindlustus. Teooria + praktika.
  – Mis juhtub siis, kui satud liiklusõnnetusse, kaup kahjustub või see varastatakse? Millist kaitset pakuvad erinevad kindlustused ja kuidas käituda juhtumite korral? See on väga oluline info.
 11. Transpordi järelevalve. Politseikontrollid.
  – Transpordis on range järelevalve süsteem. Tehnoülevaatus, politseikontrollid teel, tollis, tööohutuses. Õpetame Sind, kuidas sellest virrvarris hakkama saada.
 12. Rahvusvaheline transport, elu-olu.
  – Kuidas hakkama saada pikkadel välisreisidel? Kuidas ööbida sõidukis? Kuidas käib elu parklates? Kuidas suhelda lähedastega? Kuidas hoolitsed enda tervise ja hügieeni eest? Kuidas hoida üleval energiat ja motivatsiooni?
 13. Kaardid. Asukohaotsing. Teooria + praktika
  – Kuidas leida kõige paremal viisil õige sihtkoht? Millised navigatsioonisüsteemid on kasutusel veoautojuhile? Kuidas kasutada paberkaarti?
 14. Autojuhi tööohutus. Teooria + praktika
  – Millised on autojuhi tööga seotud riskid ja kuidas neid vältida? Mida teha tööõnnetuse puhul? Milliseid kaitsevahendeid autojuht peab kasutama?
 15. Autojuhi töö olemus, töötamise režiimid, piirkonnad.
  – Autojuhi töö pole esmaspäevast reedeni 8-17-ni. See on elu suures logistikasüsteemis, mis töötab 24/7. Pead sellega arvestama. Seetõttu on tööd väga erinevad. Kuidas selles süsteemis leida omale sobiv töö? Seda räägivad Sulle transpordifirmade juhid ja külalistena esinema kutsutud autojuhid.
 16. ADR veod. Ohtlike ainete transport. Eriveoste transport.
  – Veoseid on erinevaid. Väga erinevaid. Õpime, kuidas teostada ADR ehk ohtlike ainete vedusid ja erivedusid.

Kõikidel koolitusel osalejatele soovi korral ADR baaskoolitus -50%!

Vaata siit ametlikke õppekavasid:

See on täiega kaasahaarav, kasulik ja praktiline koolitus!

 • Meil on sõidumeerikute õppimiseks 40 analoog- ja digitaalse sõidumeeriku õppesimulaatorit, mis on ainulaadne Eestis ja lähiriikides. 

Praktikapäev koos grupiga

Meie koolitusel on grupipraktika, kus me lähme õue ja õpime vajalikke oskusi praktiliselt.

Praktikapäeva ülesanded on:

 1. Poolhaagise kokku-lahku haakimine. Juhtmete, voolikute ühendamine.
 2. Koormate kinnitamine. Erinevad kinnitusviisid ja materjalid.
 3. Tutvumine erinevate sõidukitega.
 4. Liikumine, tagurdamine, gabariitide tunnetamine.
 • Meil on koormate kinnitamise õppeks uhiuus ja unikaalne täisvarustuses veoseohutuse XL õppehaagis Schmitz Cargobull, mis on ainus omataoline Eestis

Vaata videokokkuvõtet meie praktikapäevadest siit…

Praktika paneb Sind proovile ja annab reaalsed oskused!

Individuaalne sõidupraktika 10 tundi (a´45 min).

See on koolituse kõige põnevam osa. Kui Sul on näiteks CE load, siis saad Sa sõita suure poolhaagisega maanteel just nagu päris kaugsõidu veoautojuht. Sa tunned siis seda tõelist töö mõnu, vastutust, paned proovile kõik oma teadmised ja oskused. Sa saad sellega hakkama.

Sõidupäeva ülesanded on:

 1. Sõiduks ettevalmistamine.
 2. Sõiduki ja haagise kontroll, kauba ülevaatus.
 3. Sõidumeeriku kasutamine.
 4. Dokumentatsiooni täitmine (CMR).
 5. Sõidu ajal liiklusohutuse, säästliku sõidu, kaitsliku sõidu põhimõtete jälgimine, mõõtmine.
 6. Parklakoht ja paus.
 7. Sõidu lõpetus ja koristus.
 8. Analüüs.

Eksam

 1. Teooriaeksam – 51 küsimust.
 2. Praktikaeksam – praktiline ülesanne.
 3. Praktika kokkuvõte ja analüüs juhul, kui praktika 56 tundi on sooritatud transpordiettevõttes.

Ja Autosert kood 95 Sertifikaat ongi Sul käes! Nüüd Transpordiametisse uut juhiluba vormistama…

Praktika ettevõttes 56 tundi

40% 140-tunnise ametikoolituse mahust ehk 56 tundi võib läbi viia transpordifirmas praktikana. See annab suurepärase võimaluse õppida seda, mida Sa tegelikult oma firmas tegema hakkad. Praktika tuleb läbi viia kooskõlastatud Autosert Kompetentsikeskusega ning see peab olema hästi läbimõeldud. Teeme seda koos.

Sisuliselt tähendab praktika ettevõttespetsiifiliste tööde teostamine mentori kõrval. Tuleb pidada praktikapäevikut, kuhu kõik tegevused ja ülesanded dokumenteeritakse. Hiljem see allkirjastatakse transpordifirma veokorraldusjuhi, koolitaja ja õpilase poolt. Küsi meie käest ettevõttepraktika kohta rohkem infot!

Tööpakkumised + töö autojuhina

Kas veoauto- või bussijuhina tööd saab? Pole kahtlustki. Kutseline autojuht on väga nõutud töötaja. Kuid siin tuleb teha vahet – nõutud on just hea autojuht, Teadlik Autojuht. Valdkonnas liigub ka palju inimesi, kes tegelikult autojuhi ametiga hakkama ei saa ja teevad seetõttu nii endale, transpordifirmale ja klientidele palju pahandust. Loodan, et Sinus on seda õiget autojuhi verd. Seega ära muretse. Meil on palju usaldusväärseid koostööpartnereid, kes pakuvad kindlat tööd ja väärt tasu. Koolituse ajal selgitame välja, millised on Sinu soovid ning viime Sind transpordifirmadega kohe kokku.

Koolituse maksumus

Pakume kahte varianti koolitust: 56-tundi praktika enda poolt valitud transpordifirmas või kõik 140 tundi meie juures.

Variant 1: 56 tundi praktikat toimub õpilase enda valitud transpordifirmas. Maksumus 900 +käibemaks. Päris suur summa, et see niisama ära raisata. Ära võta seda kui kulu. Võta seda kui investeeringut, mis hakkab tulu tagasi tooma. Autojuhi kuupalgast saab selle vabalt makstud. Iga makstud euro taga on mingi väärtus. Meie koolituse väärtus seisneb väga reaalses ja praktilises õpetuses, mida annavad Sulle edasi kutselise autojuhi töökogemusega professionaalsed koolitajad.

Variant 2: Kõik 140 tundi Autosert Kompetentsikeskuses. Selle variandi maksumus on 1350 eurot + käibemaks. Osalejate arv kursusel on väike ja koolituse maht suurem.

NB! Autosert (Ametikoolitus OÜ) on Töötukassa koostööpartner!

Soovitus: Palun uuri alati enne, kui Sa oma valiku koolitaja osas teed, kuidas koolitaja koolitust läbi viib, mida seal tegelikult tehakse ja kas koolitavad pädevad inimesed. Vaata nende kodulehelt järgi. Uuri kindlasti tagasisidet seal juba olnud autojuhtidelt. Küsi seda Facebooki veoautojuhtide gruppidest, sest seal on koos palju autojuhte, kes on nendel koolitustel osalenud. Uuri ametikoolituse statistikat Transpordiameti kodulehelt. Odav koolituse hind võib tähendada seda, et Sa lihtsalt maksad tee peal trahvide näol selle kordades suurema summana tagasi. Ükski transpordifirma ei taha autojuhti, kellel on plastikluba olemas, aga teadmisi pole. Arvesta sellega. See tuleb kohe välja.

Mitte plastikust kutsetunnistus ei loe, vaid Sina loed!

Tee arukas ja tasuv investeering Autosert Kompetentsikeskuses!

Finantseerimine

Autosert Kompetentsikeskus (Ametikoolitus OÜ) on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Võimalikku koolituse finantseerimist võid saada ka transpordifirmast, kes Su tööle võtab. Sel juhul pead arvestama fikseeritud tööstaažiga selles firmas minimaalselt 2 aastat. Uuri variante!

Võimalik läbida ka eraldi paketid

 • Õppesõit 10×45 min – 450 eur + km
 • Veoseohutuse praktikapäev – 100 eur + km
 • Töö- ja puhkeaja õppepäev – 100 eur + km
 • Transpordifirma töökorralduse õppepäev – 100 eur + km

Tunniplaanid

Enne koolituse algust lisame siia kursuste tunniplaanid, et saaksid oma aega kavandada.

Vaata tunniplaane:

08.05-02.06 VJKK Tallinn
08.05-02.06 VJKK Tartu
08.05-02.06 VJKK Tallinn RUS

Võta asja tõsiselt!

„Vundament peab olema tugev. Maja püsib sajandeid.“ See lause iseloomustab superhästi seda, kuidas tuleb suhtuda alustava kutselise autojuhi ettevalmistusse ehk koolitusse. Nii koolitaja kui ka Sinu poolt. Kutselise autojuhi elu koosneb esialgu nähtamatust „seadusandlikust maailmast“, mis peidab endas tohutult palju ohte, kuid samas ka ääretult palju võimalusi. Küsi kelle käest tahes. On oluline sellest aru saada juba enne, kui asud rooli taha. Selles maailmas saavad edukalt hakkama ainult need, kes on selleks parimal võimalikul viisil õppinud. Meie nimetame neid Teadlikeks Autojuhtideks

Kohtumiseni koolitusel!

Lenno Põder
tegevjuht / koolitaja
Autosert Kompetentsikeskus

Raja oma vundament Autoserti abiga!

Tulekul koolitused

 • 56 tundi õppepraktikat oma ettevõttes. Suurepärane uus koolitus alustavale autojuhile!

  05.06.2023
  Tallinn
  900 + KM (56 tundi praktika transpordifirmas)
  RegistreeriSulge
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Edastame sulle esimesel võimalused info tasumise ja osalemise detailide kohta
 • Kõik 140 tundi Autosertis.

  05.06.2023
  Tallinn
  1350 + KM (Kõik 140 tundi Autosertis)
  RegistreeriSulge
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Edastame sulle esimesel võimalused info tasumise ja osalemise detailide kohta
 • 56 tundi õppepraktikat oma ettevõttes. Suurepärane uus koolitus alustavale autojuhile!

  05.06.2023
  Tartu
  900 + KM (56 tundi praktika transpordifirmas)
  RegistreeriSulge
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Edastame sulle esimesel võimalused info tasumise ja osalemise detailide kohta
 • Kõik 140 tundi Autosertis.

  05.06.2023
  Tartu
  1350 + KM (Kõik 140 tundi Autosertis)
  RegistreeriSulge
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Edastame sulle esimesel võimalused info tasumise ja osalemise detailide kohta
 • 56 tundi õppepraktikat oma ettevõttes. Suurepärane uus koolitus alustavale autojuhile!

  05.06.2023
  Pärnu
  900 + KM (56 tundi praktika transpordifirmas)
  RegistreeriSulge
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Edastame sulle esimesel võimalused info tasumise ja osalemise detailide kohta
 • Kõik 140 tundi Autosertis.

  05.06.2023
  Pärnu
  1350 + KM (Kõik 140 tundi Autosertis)
  RegistreeriSulge
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Edastame sulle esimesel võimalused info tasumise ja osalemise detailide kohta
 • На руссском языке! 56 tundi õppepraktikat oma ettevõttes. Suurepärane uus koolitus alustavale autojuhile!

  05.06.2023
  Tallinn (rus)
  900 + KM (56 tundi praktika transpordifirmas)
  RegistreeriSulge
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Edastame sulle esimesel võimalused info tasumise ja osalemise detailide kohta
 • На руссском языке! Kõik 140 tundi Autosertis. Suurepärane uus koolitus alustavale autojuhile!

  05.06.2023
  Tallinn (rus)
  1350 + KM (Kõik 140 tundi Autosertis)
  RegistreeriSulge
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Edastame sulle esimesel võimalused info tasumise ja osalemise detailide kohta
 • 56 tundi õppepraktikat oma ettevõttes. Suurepärane uus koolitus alustavale autojuhile!

  19.06.2023
  Tallinn
  900 + KM (56 tundi praktika transpordifirmas)
  RegistreeriSulge
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Edastame sulle esimesel võimalused info tasumise ja osalemise detailide kohta
 • Kõik 140 tundi Autosertis.

  19.06.2023
  Tallinn
  1350 + KM (Kõik 140 tundi Autosertis)
  RegistreeriSulge
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Edastame sulle esimesel võimalused info tasumise ja osalemise detailide kohta
 • Kõik 140 tundi Autosertis.

  19.06.2023
  Tartu
  1350 + KM (Kõik 140 tundi Autosertis)
  RegistreeriSulge
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Edastame sulle esimesel võimalused info tasumise ja osalemise detailide kohta
 • 56 tundi õppepraktikat oma ettevõttes. Suurepärane uus koolitus alustavale autojuhile!

  19.06.2023
  Tartu
  900 + KM (56 tundi praktika transpordifirmas)
  RegistreeriSulge
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Edastame sulle esimesel võimalused info tasumise ja osalemise detailide kohta
 • 56 tundi õppepraktikat oma ettevõttes. Suurepärane uus koolitus alustavale autojuhile!

  19.06.2023
  Pärnu
  900 + KM (56 tundi praktika transpordifirmas)
  RegistreeriSulge
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Edastame sulle esimesel võimalused info tasumise ja osalemise detailide kohta
 • Kõik 140 tundi Autosertis.

  19.06.2023
  Pärnu
  1350 + KM (Kõik 140 tundi Autosertis)
  RegistreeriSulge
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Edastame sulle esimesel võimalused info tasumise ja osalemise detailide kohta
 • 56 tundi õppepraktikat oma ettevõttes. Suurepärane uus koolitus alustavale autojuhile!

  03.07.2023
  Tallinn
  900 + KM (56 tundi praktika transpordifirmas)
  RegistreeriSulge
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Edastame sulle esimesel võimalused info tasumise ja osalemise detailide kohta
 • Kõik 140 tundi Autosertis.

  03.07.2023
  Tallinn
  1350 + KM (Kõik 140 tundi Autosertis)
  RegistreeriSulge
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Edastame sulle esimesel võimalused info tasumise ja osalemise detailide kohta
 • 56 tundi õppepraktikat oma ettevõttes. Suurepärane uus koolitus alustavale autojuhile!

  03.07.2023
  Tartu
  900 + KM (56 tundi praktika transpordifirmas)
  RegistreeriSulge
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Edastame sulle esimesel võimalused info tasumise ja osalemise detailide kohta
 • Kõik 140 tundi Autosertis.

  03.07.2023
  Tartu
  1350 + KM (Kõik 140 tundi Autosertis)
  RegistreeriSulge
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Edastame sulle esimesel võimalused info tasumise ja osalemise detailide kohta
 • 56 tundi õppepraktikat oma ettevõttes. Suurepärane uus koolitus alustavale autojuhile!

  03.07.2023
  Pärnu
  900 + KM (56 tundi praktika transpordifirmas)
  RegistreeriSulge
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Edastame sulle esimesel võimalused info tasumise ja osalemise detailide kohta
 • Kõik 140 tundi Autosertis.

  03.07.2023
  Pärnu
  1350 + KM (Kõik 140 tundi Autosertis)
  RegistreeriSulge
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Edastame sulle esimesel võimalused info tasumise ja osalemise detailide kohta
 • На руссском языке! 56 tundi õppepraktikat oma ettevõttes. Suurepärane uus koolitus alustavale autojuhile!

  10.07.2023
  Tallinn (rus)
  900 + KM (56 tundi praktika transpordifirmas)
  RegistreeriSulge
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Edastame sulle esimesel võimalused info tasumise ja osalemise detailide kohta
 • На руссском языке! Kõik 140 tundi Autosertis. Suurepärane uus koolitus alustavale autojuhile!

  10.07.2023
  Tallinn /rus)
  1350 + KM (Kõik 140 tundi Autosertis)
  RegistreeriSulge
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Edastame sulle esimesel võimalused info tasumise ja osalemise detailide kohta
 • 56 tundi õppepraktikat oma ettevõttes. Suurepärane uus koolitus alustavale autojuhile!

  17.07.2023
  Tallinn
  900 + KM (56 tundi praktika transpordifirmas)
  RegistreeriSulge
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Edastame sulle esimesel võimalused info tasumise ja osalemise detailide kohta
 • Kõik 140 tundi Autosertis.

  17.07.2023
  Tallinn
  1350 + KM (Kõik 140 tundi Autosertis)
  RegistreeriSulge
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Edastame sulle esimesel võimalused info tasumise ja osalemise detailide kohta
 • 56 tundi õppepraktikat oma ettevõttes. Suurepärane uus koolitus alustavale autojuhile!

  17.07.2023
  Tartu
  900 + KM (56 tundi praktika transpordifirmas)
  RegistreeriSulge
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Edastame sulle esimesel võimalused info tasumise ja osalemise detailide kohta
 • Kõik 140 tundi Autosertis.

  17.07.2023
  Tartu
  1350 + KM (Kõik 140 tundi Autosertis)
  RegistreeriSulge
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Edastame sulle esimesel võimalused info tasumise ja osalemise detailide kohta
 • 56 tundi õppepraktikat oma ettevõttes. Suurepärane uus koolitus alustavale autojuhile!

  17.07.2023
  Pärnu
  900 + KM (56 tundi praktika transpordifirmas)
  RegistreeriSulge
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Edastame sulle esimesel võimalused info tasumise ja osalemise detailide kohta
 • Kõik 140 tundi Autosertis.

  17.07.2023
  Pärnu
  1350 + KM (Kõik 140 tundi Autosertis)
  RegistreeriSulge
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Edastame sulle esimesel võimalused info tasumise ja osalemise detailide kohta
 • На руссском языке! 56 tundi õppepraktikat oma ettevõttes. Suurepärane uus koolitus alustavale autojuhile!

  24.07.2023
  Narva
  900 + KM (56 tundi praktika transpordifirmas)
  RegistreeriSulge
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Edastame sulle esimesel võimalused info tasumise ja osalemise detailide kohta
 • На руссском языке! Kõik 140 tundi Autosertis. Suurepärane uus koolitus alustavale autojuhile!

  24.07.2023
  Narva
  1350 + KM (Kõik 140 tundi Autosertis)
  RegistreeriSulge
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Edastame sulle esimesel võimalused info tasumise ja osalemise detailide kohta
 • 56 tundi õppepraktikat oma ettevõttes. Suurepärane uus koolitus alustavale autojuhile!

  07.08.2023
  Tallinn
  900 + KM (56 tundi praktika transpordifirmas)
  RegistreeriSulge
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Edastame sulle esimesel võimalused info tasumise ja osalemise detailide kohta
 • Kõik 140 tundi Autosertis.

  07.08.2023
  Tallinn
  1350 + KM (Kõik 140 tundi Autosertis)
  RegistreeriSulge
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Edastame sulle esimesel võimalused info tasumise ja osalemise detailide kohta
 • 56 tundi õppepraktikat oma ettevõttes. Suurepärane uus koolitus alustavale autojuhile!

  07.08.2023
  Tartu
  900 + KM (56 tundi praktika transpordifirmas)
  RegistreeriSulge
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Edastame sulle esimesel võimalused info tasumise ja osalemise detailide kohta
 • Kõik 140 tundi Autosertis.

  07.08.2023
  Tartu
  1350 + KM (Kõik 140 tundi Autosertis)
  RegistreeriSulge
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Edastame sulle esimesel võimalused info tasumise ja osalemise detailide kohta
 • 56 tundi õppepraktikat oma ettevõttes. Suurepärane uus koolitus alustavale autojuhile!

  07.08.2023
  Pärnu
  900 + KM (56 tundi praktika transpordifirmas)
  RegistreeriSulge
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Edastame sulle esimesel võimalused info tasumise ja osalemise detailide kohta
 • Kõik 140 tundi Autosertis.

  07.08.2023
  Pärnu
  1350 + KM (Kõik 140 tundi Autosertis)
  RegistreeriSulge
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Edastame sulle esimesel võimalused info tasumise ja osalemise detailide kohta
 • На руссском языке! 56 tundi õppepraktikat oma ettevõttes. Suurepärane uus koolitus alustavale autojuhile!

  14.08.2023
  Tallinn (rus)
  900 + KM (56 tundi praktika transpordifirmas)
  RegistreeriSulge
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Edastame sulle esimesel võimalused info tasumise ja osalemise detailide kohta
 • На руссском языке! Kõik 140 tundi Autosertis. Suurepärane uus koolitus alustavale autojuhile!

  14.08.2023
  Tallinn (rus)
  1350 + KM (Kõik 140 tundi Autosertis)
  RegistreeriSulge
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Edastame sulle esimesel võimalused info tasumise ja osalemise detailide kohta